Reklama
  • Piątek, 5 lipca 2013 (13:01)

    Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk. Przyjaźń ocalona

A między nimi były już ciche dni...

Od rozstania z modelką Katarzyną Gwizdałą (33) aktor Piotr Adamczyk (41) przechodzi trudne chwile. Ma poczucie osobistej przegranej. Na to wszystko nałożyła się jeszcze niedawna głośna afera, która postawiła jego byłą partnerkę w bardzo niekorzystnym świetle. Aktor czuje się więc wykorzystany. Nie może sobie darować tego, że okazał się taki łatwowierny.

Reklama

W tych gorzkich chwilach są przy nim na szczęście przyjaciele, m.in. Tomasz Karolak (42). Spotykają się na deskach teatru IMKA. Kilka miesięcy temu Piotr Adamczyk zabiegał tu o jakąś rolę dla partnerki. Pisaliśmy wówczas, że Tomasz Karolak był głuchy na sugestie przyjaciela. Widocznie miał na temat partnerki przyjaciela własne zdanie…

Podobno na jakiś czas popsuło to stosunki między kumplami, ale dziś to już przeszłość. Tomasz Karolak zaproponował ostatnio Piotrowi Adamczykowi wyjazd do Egiptu. Pan Piotr nie zwlekał z podjęciem decyzji i już zarezerwował lot do Hurgady w Egipcie, skąd jeszcze musi przejechać 45 kilometrów, by dotrzeć do całkowicie magicznego i wyjątkowego miejsca wysoko w górach.

Tam znajdują się dwa klasztory św. Antoniego i św. Pawła. To wielka gratka dla wszystkich, którzy szukają spokoju. Pan Piotr już nie może się doczekać. Teraz to właśnie tego najbardziej potrzebuje. Zaplanował sobie wyjazd i jest z siebie zadowolony, bo wcześniej miał problem z planowaniem, kompletnie sobie z tym nie radził.

– Teraz, kiedy życie wymaga tego ode mnie, okazuje się, że wreszcie można znaleźć czas na wiele różnych rzeczy – wyznaje. Martwi się bardzo o mamę, która o pewnych sprawach nie miała do niedawna pojęcia. Ma jednak nadzieję, że uda mu się jeszcze spełnić jej i swoje marzenie.

– Założenie rodziny i posiadanie dzieci to najwspanialsze, co może wydarzyć się w życiu mężczyzny – mówi. I wierzy w to, że kiedyś uda mu się je zrealizować.

BP

Zobacz również

  • „To suknia, w której miałam zagrać Kopciuszka. Mama szyła mi ją dwie noce. Była piękna! Błękitna, z białym tiulem. A diadem robił tata – z tektury, gumki i potłuczonych bombek. Niestety,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.