Reklama
  • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (11:00)

    Przepis na życie: Schejbal w obsadzie

Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali . Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!

Po tym, jak obsmarowała producentów serialu „Szpilki na Giewoncie”, że wymagali od niej pracy ponad siły, jej sytuacja była naprawdę niewesoła. Przez prawie dwa lata aktorka nie otrzymywała żadnych propozycji pracy!

Co prawda dzięki temu mogła się poświęcić wychowaniu malutkiej córki i nieco starszego synka, jednak jej finanse mocno podupadły. Rola w hicie TVN-u Wszystko wskazuje na to, że okres złej passy dobiegł końca, a sprawcą tego jest TVN.

Reklama

Pokonała w castingu Weronikę Rosati

Już kilka miesięcy temu Magdalena Schejbal zagrała w jednym z odcinków „Prawa Agaty”, a później pokonała w castingu Weronikę Rosati i dostała rolę Zuzy w „Przepisie na życie”. Podobno jej bohaterka wprowadzi niemałe zamieszanie w i tak skomplikowane życie Anki i Jerzego (Magdalena Kumorek i Borys Szyc). Nie będzie jedyną „nowością” piątej serii. Pojawi się w niej także Jan Wieczorkowski, którego oglądamy w „Czasie honoru” i „Na dobre i na złe” (nowe odcinki tych seriali jesienią w TVP 2).

Grywa ostre dziewczyny

Magdalena Schejbal cieszy się popularnością od 2004 roku, kiedy u boku Marka Włodarczyka i Macieja Zakoś- cielnego zagrała podkomisarz Barbarę Storosz w „Kryminalnych”. Po wielkim sukcesie tej produkcji przyszła z Polsatu propozycja jej pierwszej głównej roli. Losy niepokornej Ewy Drawskiej cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów. Niestety, po zakończeniu 3. sezonu Magda odeszła ze „Szpilek na Giewoncie” w atmosferze skandalu.

Przypominamy też, że we wrześniu w Jedynce pojawi się 2. seria „Blondynki”, w której Magda powróci w roli zwariowanej Jagny, najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki.

Katarzyna Sobkowicz

Telemax

Zobacz również

  • Bardzo zapracowana. Grę na planie serialu „Przepis na życie” łączy z pracą w Polskiej Agencji Prasowej. Znak rozpoznawczy Dominiki? Uśmiech i wiara w siebie więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.