Reklama
  • Piątek, 29 listopada 2013 (10:05)

    "Przepis na życie": Przeprowadzka Mani

Na szczęśliwym niebie Anki i Jerzego pojawiają się czarne chmury. Najwięcej trosk przysparza im Mania, która postanowiła wyprowadzić się do Ireny. Na domiar złego dziewczyna nie chce się odzywać do matki, ponieważ ma do niej żal, że nie było jej, gdy zdawała egzamin na studia.

Reklama

Janek nie potrafi znaleźć wspólnego języka z Jerzym. Na szczęście obojgu stara się przyjść z pomocą Andrzej. Zawadzki ma ciekawą propozycję dla byłej żony. Chce mianowicie, aby Mania przeniosła się do niego. Dzięki temu rozwiązaniu będzie miał dla córki więcej czasu. Postara się też ocieplić jej relacje z matką. Wytłumaczy dziewczynie, że Anka ma prawo ułożyć sobie życie z Jerzym, co jednak nie oznacza, że przestała ją kochać i nie interesuje się jej losem. Problemy pojawiają się w momencie realizacji pomysłu, ponieważ Beatka jest mu zdecydowanie przeciwna. Mania ma jeszcze większy kłopot, niż Ance i Andrzejowi może się wydawać. Dziewczyna rozważa wyprowadzkę od babci, ponieważ od kiedy zamieszkała u Ireny czuje, że nie ma prywatności. Sama też nie jest w porządku, bo ciągle ingeruje w życie zakochanych Ireny i Michała. Drzewiecki jest niezadowolony z obecności Mani w jego życiu. Ma jej dość, ale wie, że nie ma prawa namawiać studentki do wyprowadzki.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przepis na życie | Mania | przepis | Życie

Zobacz również

  • Bieżącemu numerowi TS towarzyszy lekkostrawna komedia Faceci od kuchni. To danie główne, ale na przystawkę polecamy inne filmy z akcją w restauracji. Będą intrygi między garnkami, ambicje wśród... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.