Reklama
  • Poniedziałek, 9 grudnia 2013 (10:05)

    Przepis na życie: Odcinki 9-10

Po nocy spędzonej z Anką, Andrzej postanawia o wszystkim powiedzieć Jerzemu. Pospiesznie opuszcza mieszkanie byłej żony i... wpada do dziury, którą wykopali robotnicy! Trafia do szpitala.

Kiedy odwiedza go Beata, jest o krok, by jej powiedzieć o zdradzie. Tymczasem u Poli pojawia się Anka. Od razu wyrzuca z siebie, że spała z Andrzejem. Przyjaciółka radzi jej, by na razie nie mówiła Jerzemu o zdradzie.

Reklama

Natomiast Jerzy wraca do domu i znajduje na podłodze w sypialni portfel Andrzeja. Próbuje wyciągnąć od Anki informacje na temat wizyty byłego męża, ale ona wymiguje się od odpowiedzi.

Knappe odwiedza Zawadzkiego w szpitalu. Andrzej natychmiast wyznaje mu prawdę. Chwile później dostaje potężny cios...

Potem Jerzy prosi Ankę, by mu opowiedziała o nocy spędzonej z byłym mężem. Następnie odchodzi. Znowu wpada na Andrzeja, który pragnie wstawić się za Anką. Jerzy jednak nie słucha jego argumentów. Chwilę później w mieszkaniu szefa kuchni pojawia się ukochana, która błaga go o wybaczenie...

Anka dostaje przesyłkę od Zuzy

W Przepisie pojawia się Zuza. Wręcza Mani tajemniczą kopertę. Prosi, by przekazała ją Ance do rąk własnych. Dziewczyna zastanawia się, co się za tym kryje.

Irena prosi narzeczonego, aby porozmawiał na temat Anki ze swoją córkę. Może uda mu się ją przekonać do zmiany planów. Podczas rozmowy dowiaduje się, że Zuza w akcie zemsty za wyrządzone matce krzywdy, nie odda lokalu nikomu, kto w jakikolwiek sposób jest z nim związany.

Tymczasem Anka dostaje przesyłkę od Zuzy. Z pisma znajdującego się w kopercie wynika, że ma opuścić lokal w ciągu trzydziestu dni. Nie wie, że Zuzie pomaga Kajtek, który razem z nią wszystko zaplanował.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przepis na życie | przepis | odcinki | jerzy | Życie | beata

Zobacz również

  • „To suknia, w której miałam zagrać Kopciuszka. Mama szyła mi ją dwie noce. Była piękna! Błękitna, z białym tiulem. A diadem robił tata – z tektury, gumki i potłuczonych bombek. Niestety,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.