Reklama
  • Poniedziałek, 9 grudnia 2013 (11:05)

    Przepis na życie: Odcinki 11–12

Anka nie zamierza poddawać się bez walki. Nie zamierza oddawać Zuzie Przepisu. Postanawia zwołać sztab kryzysowy. Prosi swój zespół o pomoc.

Następnie umawia się na spotkanie z córką Michała w galerii sztuki, licząc, że dzieła sztuki wprawią Zuzę w bardziej ugodowy nastrój. Jej nadzieje okazują się płonne.

Reklama

Anka wychodzi jak niepyszna. Chwilę później w galerii zjawia się Jerzy. Nieoczekiwanie dostaje propozycję przejęcia kierownictwa sieci restauracji.

Jednak Knappe nie jest zainteresowany ofertą. Przy okazji dowiaduje się o problemach ukochanej. Ta wiadomość staje się dla niego bodźcem do zmiany nastawienia do Anki.

Tymczasem Stefan z Michałem postanawiają wprowadzić w życie swój misterny plan, dzięki któremu Zuza nie przejmie lokalu. Czy im się uda?

Pola jest zazdrosna

Madejska ogląda w telewizji program, w którym pojawia się Tadeusz. Mężczyzna wygłasza teorie, z którymi Pola kompletnie się nie zgadza. Wyłącza więc odbiornik, ale nie potrafi zapomnieć o mężu. W gruncie rzeczy bardziej boli ją to, że ostatnio Tadeusz więcej uwagi poświęca Elce! Jest zazdrosna o kobietę, która nie cofnie się przed niczym, by tylko osiągnąć swój cel. A co, jeśli tym razem postanowiła zdobyć Tadeusza? Intuicja nie wprowadza Poli w błąd, ponieważ była żona Jerzego rzeczywiście zastawiła sidła na Tadeusza. Pod pretekstem wypisania recepty, zwabia go do przyszpitalnej kawiarni. Z odsieczą przychodzi mu... Pola, która za rękę wyprowadza go z lokalu! Wieczorem Madejska postanawia zacząć pracę nad swoim blogiem: „Pamiętnikiem wielkiej ciężarówki”.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przepis na życie | przepis | odcinki | jerzy | Życie

Zobacz również

  • Choć skończył się „Przepis na życie”, w którym Piotr Adamczyk grał jedną z głównych ról, nie oznacza to wcale, że teraz aktor będzie bezrobotny. Wręcz przeciwnie! Wkrótce rozpocznie zdjęcia do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.