Przepis na życie - odcinek piąty i szósty

Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

Tadeusz jest zaniepokojony intensywnym życiem, który nadal prowadzi Pola. Ukochana nie przyjmuje do wiadomości, że powinna jak najczęściej odpoczywać, ponieważ jest w bliźniaczej ciąży. Jerzy negocjuje z Kajetanem warunki nowej umowy.

W szóstym odcinku „Gruba” zwierza się Mani, że chce w końcu zabrać się za poprawę swojego wyglądu. Poza tym, coraz bardziej ciążą jej zbędne kilogramów. Ma szczęście, że Irena i Wanda są dietetyczkami i obiecują pomóc.

Waluś zwierza się Andrzejowi, że jego żona spotyka się z przystojnym i umięśnionym Filipem. Beata z Kornelią pojawiają się w restauracji Anki, aby poprosić ją o numer do znajomego architekta. Wanda demaskuje Stefana.

Reklama

odc. 5/13 Agata unika Roberta. Nie chce z nim iść na obiecanego drinka. Dec jest zmęczona nadwagą i bólem kręgosłupa. Postanawia pojechać na turnus głodówkowy. Laura kategorycznie się temu sprzeciwia. Dietetyczka robi się coraz bardziej podejrzliwa. Stale sprawdza maile i telefon męża. 60 min odc. 6 Bożena i Laura próbują odwieść Agatę od wyjazdu na turnus głodówkowy. Tymczasem Laura, mimo że obiecała Karolowi, iż spędzi z nim miłe chwile, postanawia ratować Agatę. Stawia się w ośrodku odchudzającym i w wyniku zbiegu okoliczności zaczyna udawać pacjentkę. Karol spotyka się na siłowni z bardzo atrakcyjną kobietą. 60 min

Świat Seriali