Reklama
  • Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

    Przepis na życie: odc. 5–6

Janek, syn Jerzego, wpada w nieodpowiednie towarzystwo. Zaczyna pić i późno wracać do domu. Jest nieznośny i krnąbrny. Elka uważa, że chłopak przeżywa trudne chwile, ponieważ ojciec się nim nie interesuje. Dla byłego męża liczy się teraz tylko Anka. Pozostałe bliskie mu osoby stanowią tło jego miłości.

Knappe opowiada o swoich problemach ukochanej. Postanawia się od niej wyprowadzić, by zająć się synem. Nieoczekiwanie Anka proponuje mu, by zamieszkali razem!

Reklama

Następnego dnia po wejściu do mieszkania Jerzego, widzą Elkę, która kończy pakować swoje rzeczy. Dochodzi do awantury. Była żona kucharza odwraca się na pięcie i wściekła udaje się do gabinetu Doroty i pyta, czy może się u niej zatrzymać...

Wieczorem w Przepisie zdruzgotany Jerzy zwierza się Ance, że w pokoju Janka znalazł niebezpieczne leki. Czuje, że zawiódł syna jako ojciec. Martwi się też, że chłopak może być uzależniony od narkotyków.

Razem jadą do mieszkania, by się z nim rozmówić. Tam ponownie spotykają Elkę, która zmieniła swoją decyzję i ani myśli się wyprowadzić. Stawia Ankę i Jerzego w kłopotliwym położeniu...

Irena nie jest zachwycona pomysłem, by wyprowadzili się na wieś. Nie chce opuszczać córki i wnuczki, które nadal jej potrzebują. Z drugiej strony rozumie zakochanego mężczyznę, dla którego ma coraz mniej czasu.

Dostrzega, że Michał ciągle nie potrafi znaleźć z Manią wspólnego języka i mieszkanie pod jednym dachem zaczyna ich irytować. Razem z przyjaciółmi przyjmuje zaproszenie Michała, który chce im zademonstrować swój wymarzony dom.

Na miejscu właściciel wyciąga pierścionek zaręczynowy i prosi Wandę o rękę. Oświadczyny zostają przyjęte!

Świat Seriali
Więcej na temat:Przepis na życie | przepis | jerzy | Życie

Zobacz również

  • Choć skończył się „Przepis na życie”, w którym Piotr Adamczyk grał jedną z głównych ról, nie oznacza to wcale, że teraz aktor będzie bezrobotny. Wręcz przeciwnie! Wkrótce rozpocznie zdjęcia do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.