Reklama
  • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (15:00)

    Przepis na życie. O miłość trzeba mocno walczyć

Po wakacjach zobaczymy kolejne emocjonujące perypetie wszystkich głównych bohaterów „Przepisu na życie”, przede wszystkim Anki (Magda Kumorek) i Jerzego (Borys Szyc).

Reklama

Pożegnaliśmy ich w momencie, gdy Adamowicz wyjechała do Umbrii i wkrótce dołączył do niej Knappe. Czy to oznacza sielankę we Włoszech?

Dużo śmiechu zapewnią nam ostre małżeńskie konflikty Beatki (Maja Ostaszewska) i Żabci (Piotr Adamczyk). Będziemy śledzić związek Ireny (Dorota Kolak) i Michała (Jan Englert). Niespodziewanie pojawi się córka Drzewieckiego, Zuza (Magdalena Schejbal).

To typ intrygantki, która będzie zazdrosna o względy, jakim ojciec darzy rodzinę Adamowicz. Do obsady serialu dołączy także Jan Wieczorkowski, który roztoczy swój uwodzicielski urok. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jego bohater namiesza w życiu Anki.

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • Zarówno świeże, jak i suszone, figi mają sporo wapnia. W trzech owocach jest prawie tyle samo tego składnika, co w szklance mleka, które nie każdy toleruje. Figi powinny więc się znaleźć w diecie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.