Reklama
  • Poniedziałek, 7 października 2013 (11:05)

    Przepis na życie: Jerzy nie wróci na noc

Anka Adamowicz (Magdalena Kumorek) znowu będzie musiała stawić czoła swoim rywalkom. Dorota Kasini (Urszula Grabowska) spotka się z Jerzym i zażąda od niego wyjaśnień w sprawie ich nie doszłego ślubu.

Jerzy szczerze jej wyzna: – Uciekłem sprzed ołtarza, ponieważ kocham inną kobietę. To zdanie zezłości terapeutkę. Zadzwoni do Anki, by powiedzieć o spotkaniu z Knappe i wzbudzić jej zazdrość.

Reklama

Prosto od Kasini Jerzy pojedzie do byłej żony Elki (Magdalena Popławska), by wyjaśnić sprawę opieki na synem, i nie wróci na noc do domu.

Anka będzie miała mętlik w głowie, zacznie podejrzewać ukochanego o zdradę. A gdy położy się do łóżka, przyśni jej się Jerzy jako... król Cyganów otoczony wianuszkiem kobiet.

– Aktorzy mieli ogromną frajdę, grając w pięknych, kolorowych strojach, ozdobionych cekinami – mówi nam Monika Biardzka, kostiumograf. – Ta scena jest niezwykle dynamiczna, wibruje od kolorów i cygańskiej muzyki.

EM

Kurier TV

Zobacz również

  • Bieżącemu numerowi TS towarzyszy lekkostrawna komedia Faceci od kuchni. To danie główne, ale na przystawkę polecamy inne filmy z akcją w restauracji. Będą intrygi między garnkami, ambicje wśród... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.