Reklama
  • Piątek, 27 września 2013 (11:05)

    "Przepis na życie". Co się wydarzy w nowym sezonie?

Magdalena Kumorek, odtwórczyni głównej roli w „Przepisie na życie”, zdradza nam szczegóły 5. sezonu .

Wygląda Pani zjawiskowo! Jak to jest możliwe, kiedy pracuje się na co dzień z taką ilością pysznego jedzenia?

Reklama

To magia telewizji! A tak poważnie – obym nie powiedziała tego w złą godzinę – mam chyba dobrą przemianę materii. Poza tym jem po to, by żyć, a nie żyję, by jeść – taką mam filozofię życiową.

Ale na planie pewnie zdarza się Pani podjadać?

Oczywiście! Zwłaszcza gdy mamy coś dobrego i bezmięsnego, to jestem pierwszą, która je!

Kolejne serie „Przepisu na życie” nagrywane są co kilka miesięcy. Jak się Wam, ekipie, wraca do siebie po przerwie?

Przed bieżącą serią przerwa była trochę dłuższa i tym cieplej się witaliśmy. Lubimy się, mówię nie tylko o aktorach, ale i o innych członkach ekipy, których nie widać na ekranie. Lubimy też ten serial, jego tempo i to, że raz jest śmieszny, a raz wzruszający.

Jest on atrakcyjny dla Was chyba także z innego powodu, np. egzotycznych podróży…

Ten wyjazd obrósł już legendą! Spędziliśmy dokładnie 4 dni w Ubrii (Włochy). Mieliśmy okazję zobaczyć się w innej, prywatnej odsłonie. Ale jednak byliśmy w pracy!

Co zobaczymy w tej serii „Przepisu…”?

Anka i Jerzy są razem. Mają oczywiście różne perypetie, ale już nie natury miłosnej: „czy na pewno chcę być z tą osobą?”, „czy to jest ten jedyny?”. Pielę- gnują swój uczuciowy ogródek i razem rozwiązują inne problemy, np. zawodowe albo związane z jakimś członkiem rodziny.

A czy pojawi się jakaś osoba, która mogłaby zagrozić ich związkowi?

Oni są już na tyle pewni siebie i przez tyle odcinków udowodnili widzom, że jednak są sobie przeznaczeni, że byłoby teraz zupełnie niewiarygodne, gdyby na horyzoncie pojawiła się znowu jakaś kobieta czy mężczyzna, chcący tę parę rozdzielić. Anka i Jerzy wiedzą już, że są dla siebie stworzeni. Problem polega tylko na tym, jak się do- trzeć, by móc być razem. Rozmawiała Marta Uler

Super TV

Zobacz również

  • Wydawałoby się, że po takich zawirowaniach miłosnych Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek), jakich jesteśmy świadkami od początku „Przepisu na życie”, nic już nas nie zaskoczy. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.