Reklama
  • Poniedziałek, 4 listopada 2013 (10:05)

    Przepis na życie: Bałagan damsko-męski

Ale szok! Anka i Andrzej znowu razem? Czyżby Jerzy i Beatka mieli pójść w odstawkę?

Reklama

Czy powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje, znajdzie zastosowanie u Anki i Andrzeja, czy to tylko chwilowy pożar zmysłów?

Byli małżonkowie na pikniku w parku pocałowali się i teraz odczuwają lekkie zażenowanie na samo wspomnienie. Chcąc wyjaśnić sytuację, postanawiają spotkać się w mieszkaniu Anki i porozmawiać.

Jednak wszystko przybiera nieoczekiwany obrót: zaczynają się namiętnie całować i objęci lądują na kanapie! Czy niefortunnych kochanków zadręczą wyrzuty sumienia wobec obecnych partnerów?

Jerzy jeszcze nie wie o zdradzie ukochanej, a i tak kłopotów mu nie brakuje. Janek zaczyna go podpytywać o tajniki układów damsko-męskich i ojciec, chcąc mu zaimponować, zabiera go na podryw.

Zdecydowanie humoru nie poprawia mu fakt, że syn ma o wiele większe wzięcie niż on! Niewiele później, w towarzystwie zszokowanej Elżbiety, przyłapie nastolatka w niedwuznacznej sytuacji z koleżanką! Czy rodzice łatwo otrząsną się po takim szoku?

Beata (Maja Ostaszewska) i Andrzej nie mogą dojść do ładu z ciągle mieszkającym u nich teściem. Waluś upiera się, że rozpocznie nowe życie i na obiekt uczucia upatrzył sobie Wandę.

Żeby spełnić życzenie wybranki, zbiera kolegów generałów i postanawiają zapisać się na lekcje tańca, za którymi Wanda tak przepada. Czy to wystarczy, żeby doprowadzić Stefana do szału z zazdrości?

Tymczasem Irena (Dorota Kolak) jak zwykle zamartwia się o Ankę. Jak córka poradzi sobie z kłopotami w restauracji, których przyczyną stała się Zuza (Magdalena Schejbal)?

KS

Telemax

Zobacz również

  • Bieżącemu numerowi TS towarzyszy lekkostrawna komedia Faceci od kuchni. To danie główne, ale na przystawkę polecamy inne filmy z akcją w restauracji. Będą intrygi między garnkami, ambicje wśród... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.