Reklama
  • Czwartek, 31 października 2013 (14:00)

    Przepis na życie: Anka wróci do męża?!

Wygląda na to, że zaskakujący finał rodzinnego pikniku to początek nowego rozdziału w życiu Anki (Magdalena Kumorek) i Andrzeja (Piotr Adamczyk).

Reklama

Po powrocie do domu właścicielka Przepisu nie będzie mogła przestać myśleć o pocałunku z byłym mężem. Nieco zdezorientowana zaistniałą sytuacją pokłóci się z Jerzym (Borys Szyc). Drobne nieporozumienie przerodzi się w lawinę wzajemnych oskarżeń. Na dodatek Anka postawi pod znakiem zapytania łączące ją z Knappem uczucie.

Andrzejem również będą targały wyrzuty sumienia. Spróbuje porozmawiać z Beatą (Maja Ostaszewska) o przyszłości ich związku. Pani ginekolog przejdzie do kontrataku i winą za małżeńskie problemy obarczy Żabcię! Zdruzgotany mężczyzna poszuka wsparcia u byłej żony. Jednocześnie postara się wytłumaczyć z pocałunku w parku. Rozmowa przybierze jednak nieoczekiwany obrót. Byli małżonkowie padną sobie w ramiona i wylądują w łóżku. Czy to tylko niewinna chwila zapomnienia?

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Bieżącemu numerowi TS towarzyszy lekkostrawna komedia Faceci od kuchni. To danie główne, ale na przystawkę polecamy inne filmy z akcją w restauracji. Będą intrygi między garnkami, ambicje wśród... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.