Reklama
  • Czwartek, 31 października 2013 (14:00)

    Przepis na życie: Anka wróci do męża?!

Wygląda na to, że zaskakujący finał rodzinnego pikniku to początek nowego rozdziału w życiu Anki (Magdalena Kumorek) i Andrzeja (Piotr Adamczyk).

Reklama

Po powrocie do domu właścicielka Przepisu nie będzie mogła przestać myśleć o pocałunku z byłym mężem. Nieco zdezorientowana zaistniałą sytuacją pokłóci się z Jerzym (Borys Szyc). Drobne nieporozumienie przerodzi się w lawinę wzajemnych oskarżeń. Na dodatek Anka postawi pod znakiem zapytania łączące ją z Knappem uczucie.

Andrzejem również będą targały wyrzuty sumienia. Spróbuje porozmawiać z Beatą (Maja Ostaszewska) o przyszłości ich związku. Pani ginekolog przejdzie do kontrataku i winą za małżeńskie problemy obarczy Żabcię! Zdruzgotany mężczyzna poszuka wsparcia u byłej żony. Jednocześnie postara się wytłumaczyć z pocałunku w parku. Rozmowa przybierze jednak nieoczekiwany obrót. Byli małżonkowie padną sobie w ramiona i wylądują w łóżku. Czy to tylko niewinna chwila zapomnienia?

Małgorzata Pokrycka

Kurier TV

Zobacz również

  • W Przepisie Anka i Jerzy wybaczają sobie ostatnie potknięcia. Dochodzą do wniosku, że ich uczucie jest na tyle silne, że przetrwa każdą życiową burzę. Jerzy wyznaje swojej ukochanej miłość,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.