Reklama
  • Wtorek, 17 grudnia 2013 (13:57)

    Przepis na życie: Anka i Andrzej znów razem?

Wydawałoby się, że po takich zawirowaniach miłosnych Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek), jakich jesteśmy świadkami od początku „Przepisu na życie”, nic już nas nie zaskoczy.

Brak porozumienia z córką, kłopoty ze wspólnym mieszkaniem z Jerzym (Borys Szyc), a do tego kręcący się wokół niej przystojny sąsiad (Jan Wieczorkowski) – serialowe życie Anki jest dalekie od poukładania. Ale prawdziwy uczuciowy cios trafi ją z najmniej spodziewanej strony.

Reklama

Wspólny rodzinny piknik z Andrzejem (Piotr Adamczyk), Manią (Aleksandra Radwańska) i Gniewkiem (Modest Aleksandrowicz) zakończył się przypadkowym pocałunkiem byłych małżonków.

Emocjonalna burza

Od tej chwili w ich życiu zapanuje emocjonalna burza, a wyrzuty sumienia dadzą o sobie znać. Oliwy do ognia doleją też niesnaski z dotychczasowymi partnerami. Właścicielka Przepisu poda nawet w wątpliwość to, czy Knappe ją kocha i wróci do starego mieszkania! „Żabcia” natomiast po kolejnej kłótni z Beatką (Maja Ostaszewska), targany wyrzutami sumienia postanowi wyjaśnić sprawę z Anką. Będzie już jednak za późno, by do głosu doszedł rozsądek.

Byli małżonkowie zaczną nieporadnie tłumaczyć się sobie z jednego pocałunku, by zaraz znów wpaść w swoje ramiona, namiętnie się całować i... pójść razem do łóżka!

Nowy początek?

Gdy obudzą się obok siebie, nie będą mogli wyjść ze zdumienia, co właśnie się stało między innymi. Andrzej wychodząc pospiesznie z mieszkania zapomni portfela, a scenie ich pożegnania w progu będzie przyglądać się sąsiad...

Czy to będzie „nowy początek” Anki i Andrzeja, czy raczej zapowiadają się kolejne kłopoty?

WBS

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Choć skończył się „Przepis na życie”, w którym Piotr Adamczyk grał jedną z głównych ról, nie oznacza to wcale, że teraz aktor będzie bezrobotny. Wręcz przeciwnie! Wkrótce rozpocznie zdjęcia do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.