Reklama
  • Piątek, 23 sierpnia 2013 (09:00)

    Piotr Adamczyk: W formie na wakacje

Przez ostatnie tygodnie Piotr Adamczyk (41) unikał publicznych spotkań. Jego nieobecność w mediach nie była nawet usprawiedliwiona tym, że aktor intensywnie pracował na planie szóstej już edycji niezwykle popularnego serialu TVP „Czas Honoru”.

Jednak kilka dni temu to swoje długie niebywanie Piotr Adamczyk postanowił przerwać. Ale nie pojawił się na żadnym z licznych tegorocznych festiwali filmowych. Nie spotkaliśmy go też na jakimś bankiecie czy imprezie. Aktor postawił na… sport!

Reklama

Pan Piotr stanął do rywalizacji w niezwykle popularnym ostatnio wśród naszych gwiazd triathlonie i pojawił się na starcie Lotto Poznań Triathlon.

Na metę dobiegł z czasem 02:38:43 i był z tego faktu bardzo zadowolony.

– Bardzo dziękuję kibicom. Żaden żel nie daje tyle energii, ile Wy! Fajnie, że są ludzie, którzy mają odwagę ruszyć się z kanapy. Był na początku jeden zawodnik, który przywitał się ze wszystkimi ratownikami, to byłem ja, bo zabłądziłem. Na szczęście potem nadrobiłem na rowerze. Mam chyba nawet zdjęcie z fotoradaru – żartował aktor.

EA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Choć skończył się „Przepis na życie”, w którym Piotr Adamczyk grał jedną z głównych ról, nie oznacza to wcale, że teraz aktor będzie bezrobotny. Wręcz przeciwnie! Wkrótce rozpocznie zdjęcia do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.