Reklama
  • Wtorek, 26 marca 2013 (15:26)

    Magdalena Kumorek - gwiazda serialu "Przepis na życie"

Nie lubi wypowiadać się na swój temat, może dlatego jest nazywana najbardziej tajemniczą polską aktorką.


Od dwóch lat znowu możemy oglądać ją na małym ekranie. Magda Kumorek powróciła rolą porzuconej przez męża Anki w serialu TVN „Przepis na życie”.

Jej bohaterka jest szefową kuchni w jednej z warszawskich restauracji. Oprócz gotowania wymyślnych potraw Ania próbuje zapanować nad swoim życiem uczuciowym, jednocześnie wychowując dwójkę dzieci. Prywatnie, jako żona i matka 7-letniego Franciszka oraz niespełna 2-letniej Niny, aktorka dzieli swój czas pomiędzy Warszawę i Wrocław.

Czuje się spełniona

Reklama

Dziś artystka przyznaje, że czuje się spełniona. Pytana, jak udaje jej się pogodzić te dwie ważne życiowe role, matki i aktorki, opowiada: „Kręcimy transze po 13 odcinków, co oznacza trzy miesiące pracy i dwa odpoczynku. Da się żyć”. Magda Kumorek nie ukrywa, że dzieci są jej oczkiem w głowie. Dlatego pozwala im od najmłodszych lat rozwijać swoje upodobania i pasje.

Całe dnie ćwiczyła grę na pianinie

Sama skończyła podstawową i średnią szkołę muzyczną, zdobyła też kilka prestiżowych nagród w konkursach piosenki. Jednak zanim osiągnęła sukces, już jako ośmioletnia dziewczynka całe dnie ćwiczyła grę na pianinie.

Wiąże się z tym zabawna historia. Mała Magda nie przepadała za tym zaję ciem, ale nie chciała sprawiać przykrości swojej mamie. Nagrała więc swoje ćwiczenia na magnetofon, a sama beztrosko oddawała się wesołym pogawędkom z koleżankami. Jednak wszystko się wydało, bo z pokoju dobiegały głośne chichoty... Dziś wspomina to wydarzenie z rozrzewnieniem. Jako rodowita Ślązaczka bardzo dużą wagę przywiązuje do życia rodzinnego. Jak sama mówi, jest ono dla niej najważniejsze.

Zobacz również

  • Bieżącemu numerowi TS towarzyszy lekkostrawna komedia Faceci od kuchni. To danie główne, ale na przystawkę polecamy inne filmy z akcją w restauracji. Będą intrygi między garnkami, ambicje wśród... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.