Koniec "Przepisu na życie"

Wtorek, 26 listopada 2013 (08:00)

24 listopada TVN wyświetli ostatni odcinek seialu. Ale telewizja zapowiada, że wiosną przyszłego roku pojawi się jego następca.

Serial Przepis na życie wpisał się w modę na gotowanie, która zapanowała w Polsce kilka lat temu. Z miejsca podbił serca milionów telewidzów. Niestety, za kilka tygodni jego fani będą musieli pożegnać się ze swymi ekranowymi ulubieńcami. Tego dnia TVN wyemituje ostatni odcinek piątej serii, a szósta już nie powstanie.

Reklama

– Piąta seria od początku była zapowiadana jako finałowa – przypomina Joanna Górska z TVN. – Za to na wiosnę przyszłego roku będziemy mieli dla naszych telewidzów nową propozycję. – Przygotowujemy serial, który ma zastąpić Przepis na życie – dodaje Olga Kwiecińska z firmy producenckiej Akson Studio.

– Jesteśmy już po zdjęciach wstępnych i teraz dobieramy obsadę. Szczegółów na razie nie zdradzimy. Słyszeliśmy jednak, że przypuszczalnie mowa o serialu według scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej, tej samej, która napisała Przepis na życie. Jego bohaterem jest samotny ojciec.

Tamara Kaliciak

Twoje Imperium