Reklama
  • Piątek, 8 listopada 2013 (12:00)

    Czy Piotr Adamczyk zrobi karierę za oceanem?

Piotr Adamczyk cieszy się wielką sympatią widzów. Dowód? Telekamera! Jakie są jego plany?

Kończy się już serial „Przepis na życie”, w którym jedną z najbardziej wyrazistych postaci gra Piotr Adamczyk. Czy jego bohater, Andrzej, wróci do swojej byłej żony (Magdalena Kumorek), do której ma ostatnio wielkie ciągoty? O tym przekonamy się za kilka tygodni. A co później?

Reklama

Ponieważ aktor nie występuje obecnie w żadnej innej produkcji, może się okazać, że będzie się o nim pisać jedynie w kontekście jego związku z Weroniką Rosati. Jak się jednak okazuje, łączy ich nie tylko uczucie! Najświeższe plotki głoszą, że para zagra razem w amerykańskim filmie „Fisheye” Wojciecha Stuchlika, Polaka pracującego w USA. Będzie to thriller, w którym Adamczyk wcieli się w postać porywacza głównej bohaterki, a Rosati – w jej przyjaciółkę. Zdjęcia odbędą się na Manhattanie i ponoć aktorzy mają zamiar całą zimę spędzić w Nowym Jorku. Jednak nie powinniśmy mocno tęsknić za Piotrem Adamczykiem. Wciąż możemy go oglądać w telewizji – w reklamie eurobanku, w której gra podwójnego tenisistę, od listopada zaś będzie szachistą.

(emu)

Super TV

Zobacz również

  • W Przepisie Anka i Jerzy wybaczają sobie ostatnie potknięcia. Dochodzą do wniosku, że ich uczucie jest na tyle silne, że przetrwa każdą życiową burzę. Jerzy wyznaje swojej ukochanej miłość,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.