Reklama
  • Piątek, 8 listopada 2013 (12:00)

    Czy Piotr Adamczyk zrobi karierę za oceanem?

Piotr Adamczyk cieszy się wielką sympatią widzów. Dowód? Telekamera! Jakie są jego plany?

Kończy się już serial „Przepis na życie”, w którym jedną z najbardziej wyrazistych postaci gra Piotr Adamczyk. Czy jego bohater, Andrzej, wróci do swojej byłej żony (Magdalena Kumorek), do której ma ostatnio wielkie ciągoty? O tym przekonamy się za kilka tygodni. A co później?

Reklama

Ponieważ aktor nie występuje obecnie w żadnej innej produkcji, może się okazać, że będzie się o nim pisać jedynie w kontekście jego związku z Weroniką Rosati. Jak się jednak okazuje, łączy ich nie tylko uczucie! Najświeższe plotki głoszą, że para zagra razem w amerykańskim filmie „Fisheye” Wojciecha Stuchlika, Polaka pracującego w USA. Będzie to thriller, w którym Adamczyk wcieli się w postać porywacza głównej bohaterki, a Rosati – w jej przyjaciółkę. Zdjęcia odbędą się na Manhattanie i ponoć aktorzy mają zamiar całą zimę spędzić w Nowym Jorku. Jednak nie powinniśmy mocno tęsknić za Piotrem Adamczykiem. Wciąż możemy go oglądać w telewizji – w reklamie eurobanku, w której gra podwójnego tenisistę, od listopada zaś będzie szachistą.

(emu)

Super TV

Zobacz również

  • „To suknia, w której miałam zagrać Kopciuszka. Mama szyła mi ją dwie noce. Była piękna! Błękitna, z białym tiulem. A diadem robił tata – z tektury, gumki i potłuczonych bombek. Niestety,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.