Reklama
  • Wtorek, 29 października 2013 (11:05)

    Agnieszka Pilaszewska: Nowe przedsięwzięcie

Agnieszka Pilaszewska (48), aktorka znana m.in. z serialu Miodowe lata, dziś jest przede wszystkim autorką scenariusza Przepisu na życie. Zdaje sobie jednak sprawę, że konkurencja nie śpi, niedawno postawiła więc na całkiem nowe przedsięwzięcie. Wszystkie pieniądze zainwestowała w… konie.

– Kupiliśmy dziewięć koni i zamierzamy rozwinąć hodowlę. Moja córka, która jest architektem, ślęczy nad projektem nowej stajni – mówi.

Reklama

Nie jest tajemnicą, że pani Agnieszka od najmłodszych lat była miłośniczką jazdy konnej. Jednak zawsze brakowało jej czasu, by poświęcać się temu zajęciu.

Nie ma odwrotu

Teraz już nie ma odwrotu. Spotyka się z instruktorami, których chce zatrudnić. Kiedy ruszy jej stadnina i szkoła jazdy konnej? Liczy na to, że już wiosną, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Oprócz stajni ma powstać duża hala do ujeżdżania.

– To na razie jest projekt, jednak Agnieszka gdy coś robi, to oddaje się temu w 100 procentach, więc z pewnością to zrealizuje – mówi nam znajoma aktorki.

Przedsięwzięcie przyniesie dochody?

Pani Agnieszka ma nadzieję, że nowe przedsięwzięcie oprócz tego, że z czasem przyniesie dochody, będzie dla niej inspiracją. I za jakiś czas powstanie kolejny scenariusz serialu, który, podobnie jak Przepis na życie, podbije serca wielu Polaków.

WC

Więcej na temat:Agnieszka | Noe | Nie | przepis | Pani | Przepis na życie

Zobacz również

  • Zarówno świeże, jak i suszone, figi mają sporo wapnia. W trzech owocach jest prawie tyle samo tego składnika, co w szklance mleka, które nie każdy toleruje. Figi powinny więc się znaleźć w diecie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.