Reklama
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (15:05)

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu „Przepisu na życie”. Ponownie zobaczymy w nim Magdalenę Popławską, która gra Elkę, byłą żonę Jerzego (Borys Szyc). – To wyjątkowo wredna kobieta i taka zostanie – mówi nam aktorka i dodaje: – W ostatnim sezonie kręciła się wokół kucharza Mateo, ale nic z tego nie będzie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lipca 2013 (10:00)

  Piotr Adamczyk wie, jaką sztuką jest zdolność podniesienia się po porażce. Także uczuciowej. Udział w zawodach triathlonowych w Suszu pozwolił mu choć na chwilę zapomnieć o kłopotach. Biegł, płynął i ścigał się na rowerze. A na mecie czekała na niego niespodzianka od przyjaciół.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 19 lipca 2013 (15:05)

  Dziennikarka odniosła się do zaciekłej obrony, jaką na swoim profilu na Facebooku Borys Szyc zapewnia „szkalowanemu przez media” Wojciechowi Fibakowi. Karolina korwin piotrowska (42) publicznie wezwała aktora, by zastanowił się, czy na pewno chciałby, „aby jego córka robiła karierę przy pomocy Wojciecha Fibaka?”. Oczywiście sprowokowała ripostę! Odpowiedź była w dyskusyjnym guście. Borys Szyc (34) zasugerował na Facebooku, że należy „umówić Karolinkę z kimś miłym, bo najwyraźniej jej tego bra

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 17 lipca 2013 (14:00)

  Seriale, filmy, teatr, a teraz jeszcze… zespół! Tomasz Karolak wie, jak korzystać ze sławy. Właśnie debiutuje jako wokalista zespołu Pączki w tłuszczu. – Naszym atutem są energia i zabawa – mówi aktor. Właśnie wyszedł ich pierwszy singiel, do którego słowa napisał Paweł Kukiz. Cała płyta zespołu ukaże się jesienią, ale już wiadomo, że latem Pączki będą koncertować.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:53)

  Bez pamięci Anka (Magda Kumorek) będzie zniecierpliwiona faktem, że Jerzy (Borys Szyc) stracił pamięć. Kobieta spróbuje przy wołać jego wspomnienia poca łunkami, ale ukochany odrzuci te zaloty i stwierdzi, że nie chce czuć dodatkowej presji. Chwi lę później Knappe spotka się z Dorotą (Urszula Grabowska). Podczas sesji terapeutycznej zwierzy się, że denerwuje go to, iż Anka za bardzo na niego naciska i dlatego się od niej dystansuje. Spotkanie na kozetce zakończy się... na

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:47)

  Dania z serialu „Przepis na życie” to kulinarne arcydzieła. Anna Chwilczyńska, stylistka jedzenia, zdradza nam, jak powstają.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 lipca 2013 (13:01)

  A między nimi były już ciche dni...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 lipca 2013 (13:01)

  Borys Szyc to nie tylko rozchwytywany aktor, ale także zdolny wokalista. Przekonał o tym wszystkich swoim występem na ostatnim Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wszysko to zasługa ćwiczeń, które gimnastykują przeponę. Następnym razem pan Borys poradzi sobie nawet bez mikrofonu…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 czerwca 2013 (13:00)

  Mając dość oszukiwania siebie, publicznie przyznała się do alkoholizmu. Właśnie przechodzi kolejny etap leczenia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 czerwca 2013 (08:21)

  Piotr Adamczyk (41) uwielbia pracę przy dubbingu! Chętnie więc znów użyczył swojego głosu. Tym razem można usłyszeć go w nowej animacji „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”. Pan Piotr został w niej łowcą skarbów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0