Reklama
 • Piątek, 23 sierpnia 2013 (09:00)

  Przez ostatnie tygodnie Piotr Adamczyk (41) unikał publicznych spotkań. Jego nieobecność w mediach nie była nawet usprawiedliwiona tym, że aktor intensywnie pracował na planie szóstej już edycji niezwykle popularnego serialu TVP „Czas Honoru”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 21 sierpnia 2013 (09:05)

  Czyżby aktor przestał być atrakcyjnym nabytkiem dla producentów? Ależ się wszystko pozmieniało! Piotr Adamczyk, który jeszcze niedawno brylował na salonach i święcił triumfy w filmach, dzisiaj jest samotnikiem i – jeśli wierzyć pogłoskom korzysta nawet z pomocy psychoterapeuty.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (15:00)

  Po wakacjach zobaczymy kolejne emocjonujące perypetie wszystkich głównych bohaterów „Przepisu na życie”, przede wszystkim Anki (Magda Kumorek) i Jerzego (Borys Szyc). Pożegnaliśmy ich w momencie, gdy Adamowicz wyjechała do Umbrii i wkrótce dołączył do niej Knappe. Czy to oznacza sielankę we Włoszech? Dużo śmiechu zapewnią nam ostre małżeńskie konflikty Beatki (Maja Ostaszewska) i Żabci (Piotr Adamczyk). Będziemy śledzić związek Ireny (Dorota Kolak) i Michała (Jan Englert). Ni

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (11:00)

  Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali . Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (10:00)

  Serial „Przepis na życie”, w którym Magdalena Kumorek (34) gra główną rolę, wraca na antenę TVN-u po wakacjach. Aktorka zdradziła jednak, że piąty sezon będzie już ostatnią częścią tego lubianego serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (09:00)

  W tym roku na gali Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane uhonorowano Piotra Adamczyka. Nagrodę za wnoszenie pozytywnej energii do polskiego kina wręczyła mu ubiegłoroczna laureatka, blondwłosa Anna Przybylska. Zwycięzcy pogratulowała gospodyni imprezy Patrizia Kazadi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 14 sierpnia 2013 (09:05)

  Dorota Kolak opowiada o roli w „Przepisie na życie” i swej pełnej aktorów rodzinie. – Jestem typowym zodiakalnym Bliźniakiem – mówi Dorota Kolak. – Mam czas wypoczynku, totalnego lenistwa oraz czas szalonej pracy i wyjazdów. Zdarzyło się, że w pośpiechu wyszłam z domu w dwóch różnych butach, a zorientowałam się dopiero w pociągu – śmieje się aktorka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 13 sierpnia 2013 (10:00)

  Magdalena Kumorek (34) na stałe mieszka we Wrocławiu. Dla roli w Przepisie na życie, do którego zdjęcia kręcone są w Warszawie, musiała więc przeorganizować swoje życie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 1 sierpnia 2013 (09:05)

  Gwiazda serialu „Szpilki na Giewoncie” wystąpi w piątym sezonie „Przepisu na życie”. Zagra bogatą bizneswoman, która wywoła poważne zamieszanie w życiu bohaterów. Premiera we wrześniu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 lipca 2013 (15:05)

  Zwykle zaczyna się niewinnie. Ale często wystarczy spróbować raz, by chcieć więcej i więcej. O czym mowa? O hazardzie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0