Reklama
 • Piątek, 29 listopada 2013 (13:00)

  Zawiłe perypetie Anki i Jerzego dobiegają końca, a ich życie wreszcie zamienia się w piękną bajkę. W ostatnim odcinku para rozwiąże wszystkie dotychczasowe problemy i weźmie ślub.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 listopada 2013 (10:05)

  Na szczęśliwym niebie Anki i Jerzego pojawiają się czarne chmury. Najwięcej trosk przysparza im Mania, która postanowiła wyprowadzić się do Ireny. Na domiar złego dziewczyna nie chce się odzywać do matki, ponieważ ma do niej żal, że nie było jej, gdy zdawała egzamin na studia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 listopada 2013 (10:05)

  Odc. 3 - do Przepisu coraz częściej zagląda Zuza, która ostrzy sobie zęby na restaurację Anki. Na domiar złego jej telewizyjna kariera stoi pod znakiem zapytania, bowiem producent programu kulinarnego musi dokonać wyboru pomiędzy Jerzym a Anką. Między Andrzejem a teściem rodzi się więź oparta na męskiej solidarności. Do Beatki przyjazną dłoń wyciąga Pola, która wciąż jest aktywna zawodowo. 4 - Upadek Poli podczas biegu w szpilkach kończy się wizytą w szpitalu, gdzie op

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 listopada 2013 (14:06)

  Co ja bym mogła reklamować? Frytki albo lek na wątrobę? Nie, to nie dla mnie. Musiałabym uwierzyć w produkt. Poza tym jestem za mało medialna i nikt nigdy nie proponował mi reklamy – mówiła „Gazecie Krakowskiej” jeszcze 2 lata temu. Dziś Iwona Bielska mogłaby reklamować wszystko.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 27 listopada 2013 (13:00)

  Aktorkę, znaną z „Przepisu na życie”, zobaczymy w nowym serialu pt. „Wataha”. Gra w nim strażniczkę graniczną w Bieszczadach. Zdjęcia są kręcone w naturalnych plenerach. – Szkoda, że tak mało filmów tam powstaje. To naprawdę przepiękna okolica – mówi gwiazda.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 26 listopada 2013 (08:00)

  24 listopada TVN wyświetli ostatni odcinek seialu. Ale telewizja zapowiada, że wiosną przyszłego roku pojawi się jego następca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 25 listopada 2013 (10:05)

  Mimo że widownia „Przepisu na życie” nie maleje, stacja TVN podjęła ostateczną decyzję, że emitowany obecnie 5. sezon będzie ostatnim. Podobno trwają prace nad nowym serialem, który pojawi się wiosną w tym samym paśmie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 listopada 2013 (11:00)

  Szczerze i otwarcie mówi, dlaczego występuje w telewizyjnych produkcjach. – W serialu też można zagrać fajną rolę. I nie bądźmy obłudni, istotne są również pieniądze. Niewspółmierne do tych, które aktor zarabia w teatrze – twierdzi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 listopada 2013 (12:00)

  Piotr Adamczyk cieszy się wielką sympatią widzów. Dowód? Telekamera! Jakie są jego plany?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 6 listopada 2013 (11:05)

  Janek, syn Jerzego, wpada w nieodpowiednie towarzystwo. Zaczyna pić i późno wracać do domu. Jest nieznośny i krnąbrny. Elka uważa, że chłopak przeżywa trudne chwile, ponieważ ojciec się nim nie interesuje. Dla byłego męża liczy się teraz tylko Anka. Pozostałe bliskie mu osoby stanowią tło jego miłości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0