Reklama
 • Czwartek, 28 stycznia 2016 (11:05)

  Zarówno świeże, jak i suszone, figi mają sporo wapnia. W trzech owocach jest prawie tyle samo tego składnika, co w szklance mleka, które nie każdy toleruje. Figi powinny więc się znaleźć w diecie osób starszych oraz kobiet w okresie menopauzy, bo u nich najczęściej występuje osteoporoza. Te egzotyczne przysmaki są również źródłem błonnika przyspieszającego pracę jelit i ułatwiającego gubienie zbędnych kilogramów!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 13 sierpnia 2014 (08:05)

  Bieżącemu numerowi TS towarzyszy lekkostrawna komedia Faceci od kuchni. To danie główne, ale na przystawkę polecamy inne filmy z akcją w restauracji. Będą intrygi między garnkami, ambicje wśród aromatów i kariery zaczynające się od zmywaka. Miłość do jedzenia i miłość po prostu. Smacznego!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 13 marca 2014 (12:05)

  Gwiazda „Przepisu na życie” wydała płytę pt. „Śmiercie”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 stycznia 2014 (17:29)

  Gdy coś się kończy, inne się zaczyna. Po pięciu sezonach pożegnaliśmy bohaterów serialu „Przepis na życie”. Wiosną zastąpi go premierowa „Sama słodycz”. W głównej roli zobaczymy Piotra Adamczyka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 stycznia 2014 (10:00)

  „To suknia, w której miałam zagrać Kopciuszka. Mama szyła mi ją dwie noce. Była piękna! Błękitna, z białym tiulem. A diadem robił tata – z tektury, gumki i potłuczonych bombek. Niestety, pochorowałam się i nie zagrałam roli!”, mówi aktorka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 grudnia 2013 (12:05)

  Choć skończył się „Przepis na życie”, w którym Piotr Adamczyk grał jedną z głównych ról, nie oznacza to wcale, że teraz aktor będzie bezrobotny. Wręcz przeciwnie! Wkrótce rozpocznie zdjęcia do nowego serialu TVN, którego fabuła na razie owiana jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 17 grudnia 2013 (13:57)

  Wydawałoby się, że po takich zawirowaniach miłosnych Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek), jakich jesteśmy świadkami od początku „Przepisu na życie”, nic już nas nie zaskoczy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 13 grudnia 2013 (10:40)

  Po burzliwym rozstaniu z Piotrem Machalicą, z którym aktorka (42) była związana siedem lat, dotąd nie ułożyła sobie życia. Edyta nie ukrywa, że samotność doskwiera jej coraz bardziej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 12 grudnia 2013 (15:00)

  Bardzo zapracowana. Grę na planie serialu „Przepis na życie” łączy z pracą w Polskiej Agencji Prasowej. Znak rozpoznawczy Dominiki? Uśmiech i wiara w siebie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 10 grudnia 2013 (10:00)

  W Przepisie Anka i Jerzy wybaczają sobie ostatnie potknięcia. Dochodzą do wniosku, że ich uczucie jest na tyle silne, że przetrwa każdą życiową burzę. Jerzy wyznaje swojej ukochanej miłość, obiecuje jej wspólnie stawić czoło Zuzie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0